Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Vyhlásenie o prístupnosti

Vyhlásenie o prístupnosti

Oficiálna internetová stránka Technických služieb mesta Levoča spĺňa zásady prístupnosti podľa metodiky Blind Friendly, W3C HTML a W3C CSS.

Usporiadanie stránok a ovládanie je navrhnuté s prihliadnutím na ich dostupnosť aj v alternatívnych prehliadačoch (napríklad v textových prehliadačoch, hlasových čítačkách a podobne) a tiež osobám so špecifickými potrebami.

Všetky texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ich jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov.

Všetky stránky je možné tlačiť bez akýchkoľvek obmedzení štandardnými prostriedkami internetového prehliadača (štandardne ikona tlačiarne v navigačnej lište prehliadača, alebo cez menu Súbor - Tlač).

Textové odkazy sú jednoznačne odlíšené od okolitého textu zmenenou farbou a podčiarknutím, ktoré pri prechode myši zanikne a tak upozorní aj osoby s poruchou tzv. farbosleposti na existenciu odkazu.

Celá prezentácia je postavená na redakčnom systéme CMS WEBY PORTÁL, spoločnosti WEBY GROUP s. r. o. , ktorá je zároveň jej technickým prevádzkovateľom.

Ak nájdete na týchto stránkach čokoľvek, čo by podľa Vás nezodpovedalo požiadavkám prístupnosti, informujte nás, prosím. Nedostatky sa pokúsime čo najskôr odstrániť.


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár


upresniť
webygroup


231317

Úvodná stránka